AKTUALNOŚCI
Zapraszamy do odwiedzania nas na www.facebook.com/kps.siedlce
Trenuj siatkówkę w KPS Siedlce! szczegółowe informacje udziela trener Maciej Nowak 602-795-390
Zapraszamy na siatkarskie treningi chłopców zamieszkałych na terenie Siedlec, Stoku Lackiego i Skórc...
środa, 21 lutego 2018

Ostatnia kolejka

Następna kolejka

KPS Siedlce z brązowym medalem I-Ligi!
1224 odsłon
Wpisany przez Administrator    czwartek, 13 kwietnia 2017 10:41    Drukuj Email

Share


Sobotni wieczór 8 kwietnia siedleccy kibice siatkówki zapamiętają na długo. To właśnie tego dnia drużyna KPS Siedlce wywalczyła brązowy medal rozgrywek I ligi.
 
Sezon 2016/17 I ligi piłki siatkowej mężczyzn powoli przechodzi do historii.  Poznaliśmy już pierwszego medalistę rozgrywek. Została nim drużyna KPS Siedlce, która trzykrotnie pokonała zespół z Nysy.
 
Po dwóch zwycięstwach w Nysie KPS był zdecydowanym faworytem w walce o brąz i ze swojej roli wywiązał się wzorowo.  W pierwszej partii goście z Nysy co prawda objęli dość szybko prowadzenie 6:2, ale dzięki bardzo skutecznej zagrywce siedlecki zespół szybko odrobił straty.  W ataku  bardzo skutecznie grali Piotr Łukasik oraz Jakub Bucki. Pierwszą partię gospodarze wygrali 25:21. Drugi set to jeszcze większa przewaga siedleckiej drużyny. KPS imponował w polu zagrywki, coraz lepiej spisywał się też siedlecki blok. Dodatkowo pojawiło się kilka obron, które publiczność nagrodziła głośnymi oklaskami.  KPS seta numer dwa wygrał do 19  i potrzebował już tylko jednego wygranego seta aby cieszyć się z brązowego medalu.  Siedleccy siatkarze nie mieli zamiaru przedłużać spotkania, po bardzo dobrej grze wygrali również trzecią partię i mogli cieszyć się z wygranej w meczu, a co za tym Idzie wywalczenia brązowego rozgrywek I ligi!  
 
Kibice nagrodzili siedleckich siatkarzy owacją na stojąco. Fani siatkówki licznie przybyli na mecz z pewnością nie żałowali, że w sobotni wieczór pojawili się w hali przy Prusa 6. Piękne widowisko sportowe i  wspólne świętowanie medalu z pewnością na długo pozostaną w pamięci i zawodników i kibiców siedleckiego klubu…
 
3. mecz o III miejsce
KPS Siedlce - Stal Nysa 3:0(25:21, 25:19, 25:21)
 
MVP: Bartosz Zrajkowski 
 
Stan rywalizacji: 3:0 dla KPS
 
KPS: Bartosz Zrajkowski, Maciej Polański, Piotr Łukasik, Mustapha M’Baye, Jakub Bucki, Krzysztof Gibek, Mateusz Januszewski (L) oraz Mateusz Ogrodniczuk, Kamil Szaniawski i Mateusz Błasiak
 
Puchar i medale siedleccy siatkarze odebrali z rąk prezesa Polskiego Związku piłki Siatkowej Jacka Kasprzyka oraz prezydenta Siedlec Wojciecha Kudelskiego. Najlepszym zawodnikiem sobotniego meczu został rozgrywający KPS Bartosz Zrajkowski, statuetkę MVP wręczył prezes KPS-u Bartłomiej Kurkus. 
 
  1. http://www.podlasie24.pl/?pageId=51&galleryId=17984
  2. http://www.podlasie24.pl/?pageId=51&galleryId=17985
  3. http://sportsiedlce.pl/2017/04/09/kps-siedlce-zdobyl-brazowy-medal/
  4. http://tygodniksiedlecki.com/t39233-postawili.kropke.nad.i.htm
Poprawiony ( czwartek, 13 kwietnia 2017 10:52 )
 

Ile osób teraz nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 

Bilety i Karnety 2014/2015

Grupy młodzieżowe - treningi, nabory, trenerzy, adresy sal

Zostań FANEM KPS!

KPS Siedlce korzysta ze współfinansowania ze środków Urzędu Miasta Siedlce na zadanie „Szkolenie i współzawodnictwo sportowe - piłka siatkowa mężczyzn”