AKTUALNOŚCI
Zapraszamy do odwiedzania nas na www.facebook.com/kps.siedlce
Trenuj siatkówkę w KPS Siedlce! szczegółowe informacje udziela trener Maciej Nowak 602-795-390
Zapraszamy na siatkarskie treningi chłopców zamieszkałych na terenie Siedlec, Stoku Lackiego i Skórc...
środa, 21 lutego 2018

Ostatnia kolejka

Następna kolejka

Młodzież powalczy w finale!
1020 odsłon
Wpisany przez Administrator    wtorek, 02 maja 2017 14:47    Drukuj Email

Share


25 kwietnia w hali przy ul. Prusa 6 w Siedlcach odbyły się Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców. Najlepsi okazali się gospodarze turnieju czyli reprezentanci PG 1 z Siedlec.


W zawodach rejonowych wzięły udział zespoły z Siedlec, Kotunia, Mrozów i Unina. W meczu o trzecie miejsce zmierzyły się Mrozy i Kotuń - lepszy okazał się zespół z Mrozów, który wygrał 2:0.  W finale zawodów  spotkały się ekipy z Siedlec i Unina.  Zespół PG 1  okazał się mało gościnny i wygrał bardzo pewnie 2:0.  Trzy najlepsze zespoły  turnieju finałowego otrzymały puchary i medale.   Zespół z Siedlec  awansował do finału wojewódzkiego w siatkówce chłopców.  Trenerem zespołu jest Mirosław Filimoniuk. Warto wspomnieć, że w PG 1 funkcjonuje Siatkarski Ośrodek Szkolny (więcej: http://www.pg1siedlce.info/?p=4815), a w rozgrywkach ligowych wszyscy zawodnicy reprezentują barwy KPS Siedlce.
 

źródło: Podlasie24.pl / Magdalena Szewczuk
 

Ile osób teraz nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 

Bilety i Karnety 2014/2015

Grupy młodzieżowe - treningi, nabory, trenerzy, adresy sal

Zostań FANEM KPS!

KPS Siedlce korzysta ze współfinansowania ze środków Urzędu Miasta Siedlce na zadanie „Szkolenie i współzawodnictwo sportowe - piłka siatkowa mężczyzn”