Trenuj siatkówkę w KPS Siedlce! szczegółowe informacje udziela trener Maciej Nowak 602-795-390
Zapraszamy na siatkarskie treningi chłopców zamieszkałych na terenie Siedlec, Stoku Lackiego i Skórc...

Ostatnia kolejka

Następna kolejka

Drugie zwycięstwo siatkarzy KPS Siedlce
90 odsłon
Wpisany przez Administrator    niedziela, 08 października 2017 13:35    Drukuj Email

Share

Siatkarze KPS Siedlce po dwóch kolejkach są liderem tabeli I ligi piłki siatkowej mężczyzn. Ekipa trenera Witolda Chwastyniaka w sobotę 7 października pokonała w Sulęcinie Olimpię. Siedlecki zespół w sezonie 2017/18 nie stracił jeszcze seta…

W pierwszej kolejce KPS pokonał we własnej hali beniaminka z Tomaszowa Mazowieckiego, w drugiej  siedlecki zespół mierzył się na wyjeździe z beniaminkiem z Sulęcina.  Olimpia nie była faworytem w starciu z  siedlecką drużyną.  KPS  spotkanie w Sulęcinie rozpoczął naprawdę doskonale, dwie pierwsze partie brązowi medaliści z poprzedniego sezonu wygrali wyraźnie (do 20 i 17). Wydawało się, że trzeci set będzie formalnością, ale ambitni gospodarze walczyli bardzo dzielnie. W końcówce seta KPS prowadził już 23:20 i 24:22, mimo to siedlecki zespół nie zdołał zakończyć szybko tej partii. Olimpia doprowadziła do remisu 24:24 i set rozgrywany był na przewagi. Ostatecznie bardziej doświadczona ekipa z Siedlec zdołała wygrać 29:27. Taki wynik oznaczał koniec spotkania, KPS wygrał drugi mecz w lidze bez straty seta. Ekipa z Siedlec jest liderem ligowej tabeli.

W najbliższa sobotę, 14 października o godzinie 18:00 KPS zmierzy się we własnej hali z AZS-em Częstochowa, czyli spadkowiczem z PlusLigi.