AKTUALNOŚCI
Zapraszamy do odwiedzania nas na www.facebook.com/kps.siedlce
Trenuj siatkówkę w KPS Siedlce! szczegółowe informacje udziela trener Maciej Nowak 602-795-390
Zapraszamy na siatkarskie treningi chłopców zamieszkałych na terenie Siedlec, Stoku Lackiego i Skórc...
środa, 21 lutego 2018

Ostatnia kolejka

Następna kolejka

Pięć setów i wygrana siedlczan
167 odsłon
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 30 października 2017 14:35    Drukuj Email

Share


W meczu 6. kolejki I ligi kobiet KPS Siedlce pokonał 3:2 Stal Nysa. Przed rozpoczęciem szóstej serii gier Stal Nysa plasowała się siódmym miejscu w tabeli, z kolei KPS na czwartym, a obie ekipy dzielił zaledwie jeden punkt. Teraz to siedlczanie po wygranej w niezwykle zaciętym meczu są wyżej w tabeli.
Trzeciej porażki w szóstym meczu tego sezonu zaplecza PlusLigi doznali podopieczni trenera Piotra Łuki. O ile jednak dwie wcześniejsze przegrane były dość niespodziewanie i w dodatku wynikały z dość słabej postawy siatkarzy Stali w starciach z teoretycznie niżej notowanymi rywalami, o tyle teraz nysanie polegli po „walce na noże” i zespołem typowanym do wygrania ligi. Dość powiedzieć, iż w każdym z czterech pierwszych setów żadna z ekip nie wygrała przewagą większą niż trzy punkty.
 
Zresztą taka sytuacja miała miejsce jedynie w trzeciej odsłonie. W dwóch pozostałych któraś z drużyn wygrywała po ciężkim boju z przewagą zaledwie dwóch piłek. A do tego w czwartej partii walka toczyła się na przewagi, którą ostatecznie wygrali miejscowi 26:24 . Poziom emocji nie opadł także w piątej odsłonie. Niestety niemały wpływ na to mieli również sędziowie, którzy po gorących dyskusjach walnie przyczynili się do tego, że na początku tie breaka było już 3:0 dla miejscowych, a decyzje były dość kontrowersyjne. Potem nysanie jeszcze podjęli rękawice, ale czuć było „że ten początek” decydującego seta mocno został im w głowach. Próbowali jeszcze gonić, ale rywale grali znacznie pewniej i triumfowali do 9. Najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany Michał Kądzioła.
 
KPS Siedlce – Stal Nysa 3:2 (25:23, 23:25, 25:22, 24:26, 15:9)
 
Składy zespołów:
KPS: Zrajkowski, Kądzioła, Szczygielski, Urbanowicz, Sobolewski, Polański, Januszewski (libero) oraz Gontarewicz, Pawlak, Szaniawski i Ogrodniczuk
Stal: Woroniecki, Lubaczewski, Szymeczko, Piotrowski, Rawiak, Olczyk, Bonisławski (libero) oraz Bułkowski

żródło: siatka.org
 

Ile osób teraz nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Bilety i Karnety 2014/2015

Grupy młodzieżowe - treningi, nabory, trenerzy, adresy sal

Zostań FANEM KPS!

KPS Siedlce korzysta ze współfinansowania ze środków Urzędu Miasta Siedlce na zadanie „Szkolenie i współzawodnictwo sportowe - piłka siatkowa mężczyzn”