Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

KPS Siedlce

menu

Tabela wyników

L.P. Drużyna Punkty Wygrane mecze Przegrane mecze Wygrane sety Przegrane sety
1BBTS Bielsko-Biała26832912
2MKS Będzin24843018
3Chemeko-System Gwardia Wrocław24753019
4BKS Visła Proline Bydgoszcz23822813
5Legia Warszawa23762824
6KPS Siedlce20842722
7Polski Cukier Avia Świdnik20752422
8Lechia Tomaszów Mazowiecki19652419
9KRISPOL Września18662322
10Olimpia Sulęcin18662627
11AZS AGH Kraków16652122
12Exact Systems Norwid Częstochowa13572230
13Mickiewicz Kluczbork13481728
14SMS PZPS Spała92101631
15SPS Chrobry Głogów8391229
16ZAKSA Strzelce Opolskie8391231
Partnerzy strategiczni
Sponsor Ligi