Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

KPS Siedlce

menu

Tabela wyników

L.P. Drużyna Punkty Wygrane mecze Przegrane mecze Wygrane sety Przegrane sety
1BBTS Bielsko-Biała702367833
2MKS Będzin652277637
3Chemeko-System Gwardia Wrocław5818117045
4BKS Visła Proline Bydgoszcz5719107142
5KPS Siedlce5519106947
6KRISPOL Września5016136250
7Polski Cukier Avia Świdnik4918116354
8Legia Warszawa4816136355
9Lechia Tomaszów Mazowiecki4615145854
10AZS AGH Kraków4315145658
11Exact Systems Norwid Częstochowa3512165365
12SPS Chrobry Głogów2911174065
13Mickiewicz Kluczbork299194468
14Olimpia Sulęcin237223976
15ZAKSA Strzelce Opolskie186222773
16SMS PZPS Spała154253178
Partnerzy strategiczni
Sponsor Ligi