Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

KPS Siedlce

menu

Tabela wyników

L.P. Drużyna Punkty Wygrane mecze Przegrane mecze Wygrane sety Przegrane sety
1BBTS Bielsko-Biała471545219
2MKS Będzin381344521
3BKS Visła Proline Bydgoszcz361274630
4Polski Cukier Avia Świdnik351274333
5KPS Siedlce341274534
6Lechia Tomaszów Mazowiecki341174129
7Chemeko-System Gwardia Wrocław331084230
8Legia Warszawa311094038
9KRISPOL Września309103935
10AZS AGH Kraków261093641
11Olimpia Sulęcin217103040
12Exact Systems Norwid Częstochowa217123346
13Mickiewicz Kluczbork217122944
14SPS Chrobry Głogów156122243
15ZAKSA Strzelce Opolskie135131945
16SMS PZPS Spała92171852
Partnerzy strategiczni
Sponsor Ligi