PSG KPS Siedlce

menu
obrazek

Kolejny wygrany tie-break

KPS Siedlce pokonał KRISPOL Września 3:2 w meczu 19. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Mecz pierwszej rundy również zakończyło się wygraną siedlczan 3:2.

W sobotni wieczór siatkarze KPS Siedlce zapewnili swoim kibicom sporą dawkę emocji. Siedlczanie pewnie wygrali dwa pierwsze sety, ale w trzecim dopadł ich kryzys. W czwartej partii KPS  wypracował sobie sporą przewagę, ale doskonałe zagrywki jednego z zawodników gości pozwoliły im odrobić straty. Także piąty set przyniósł wiele emocji. Krispol miał przewagę, ale doskonałe zagrywki Mateusza Borkowskiego dały ekipie z Siedlec  szansę na zwycięstwo. KPS wygrał 3:2 i dopisał na swoje konto 2 punkty. W sobotę, 29 stycznia KPS czeka wyjazdowy mecz z Legią Warszawa.

KPS Siedlce - Krispol Września 3:2
(25:20, 25:19,22:25, 25:27, 15:13)
MVP: Filip Frankowski

Skład KPS: Filip Frankowski, Radosław Nowak, Adrian Markiewicz, Adam Lorenc, Damian Dobosz, Mariusz Magnuszewski, Adrian Potera (L), Patryk Waloch oraz Mateusz Borkowski, Dawid Pawlun